۰۹۱۲2790399  

   info@mehravarannurs.com   

اخبار و مقالات

تزریقات در منزل


تزریق یکی از اساسی ترین روش های پزشکی است ، اما نیاز به توجه مناسب و یک جفت دست با تجربه و آموزش دیده دارد. بسیاری از ما به دلایل مختلفی از قبیل سالخوردگی ، آسیب دیدگی ، سلامتی یا کمبود وقت در سفر به پزشک مشکل داریم. برای چنین افرادی دریافت تزریقات مورد نیاز در راحتی در خانه خود یک مزیت بزرگ است ، زیرا آن ها نه تنها از دردسرهای مسافرت نجات می یابند بلکه می توانند با نیازهای پزشکی خود به روز بمانند. مهرآوران نوین ، ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی پیشرو در منزل ، خدمات پرستاری با کیفیت و عالی را در آستان شما برای یک سرویس تزریق راحت و بدون دردسر در خانه ارائه می دهد.

مزایای تزریق در منزل

دریافت خدمات تزریق در منزل با کمک پرستاران آموزش دیده و باتجربه مزایای بسیاری دارد. در زیر برخی از مزایای برجسته تزریق در خانه را مشاهده کنید.

یکی از بارزترین مزایای دریافت خدمات تزریق در منزل صرفه جویی در وقت و انرژی است. سفر به پزشک یا کلینیک پرستاری نه تنها مسافرت را شامل می شود بلکه هزینه و وقت و انرژی قابل توجهی نیز به همراه دارد. علاوه بر این ، در زمان امروز که تقریباً همه چیز در آستان شما موجود است ، پیروی از خدمات پزشکی ضروری است. حرکت در این رابطه مهرآوران نوین به افراد این امکان را می دهد تا در منزل تزریق کنند.

 

تزریقات در منزل
این یک تجربه آسان و بدون دردسر را ایجاد می کند
 
جستجوی مراقبت های پزشکی برای سالمندان و یا مجروحان و شخصی که از سلامتی برخوردار است کاملاً آزار دهنده است. حتی امر به سادگی تزریقات ثابت می کند که برای آن ها یک کار دشوار است و به همین ترتیب این افراد از خدمات تزریق در خانه بسیار بهره مند می شوند. فوبیای تزریقی یکی دیگر از عوامل مهم جلوگیری از تزریق سریع افراد است و به همین دلیل گزینه تزریق در خانه نیز وجود ندارد .
 

مدیریت تزریق صحیح برای کودکان

 
بعد از بزرگترها ، اگر کسی نیاز به تزریق متناوب داشته باشد ، این نوزادان و خردسالان هستند که برای محافظت از آن ها در برابر بیماری های متنوع ، نیاز به تزریق منظم واکسن دارند. تزریق به نوزادان و کودکان به دلیل فوبیا و درد ناشی از آن ، بسیار چالش برانگیز است. در چنین مواردی دریافت خدمات تزریق در منزل برای کودک و والدین بسیار مفید است. پرستار تزریق داخل منزل مهرآوران نوین بسیار باتجربه است و در مدیریت بچه ها مهارت دارد و تزریق مورد نیاز را تا آنجا که ممکن است بدون دردسر انجام دهد.
 

تزریق در خانه

 
مهرآوران نوین پیشرو در خدمات بهداشتی و درمانی خانگی است. بنابراین در صورت نیاز به خدمات تزریق پرستار برای بیمار ، کافیست با ما در تماس باشید و پرستار باتجربه ما تزریق مورد نیاز را به سرعت و به روش بدون درد انجام می دهد.

درباره ما

موسسه پرستاری مهرآوران نوین با 15 سال سابقه درخشان و با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان با چشم‌انداز جذب رضایت حداکثری ( کیفیت بالا و هزینه ) و با هدف ارائه خدمات پزشکی و بالینی مورد نیاز بیمار در منزل به کمک زبده ترین پرستاران و پزشکان متخصص و متعهد در تهران افتخار خدمت رسانی دارد.
امیدواریم همکاری و خدمات ما بیشتر و بیشتر مربوط به آموزش و ارائه خدمات پیشگیرانه باشد.

آخرین مقالات

تماس با ما

مدیریت و هماهنگی بیماران (خانم فرهادیان ) : ۰۹۱۲۲۷۹۰۳۹۹
ویزیت پزشک در منزل و گواهی فوت و اعزام آمبولانس
سرم تراپی و تزریقات و سوند و پانسمان :  ۰۲۱۸۸۳۶۶۵۲۵
دفتر مرکزی : ۰۲۱۸۸۳۶۶۵۲۵ (پاسخگویی ۲۴ ساعته )
آدرس: سعادت آباد ، علامه جنوبی ، بین خیابان 30 و 32 ، پلاک 70 ، زنگ دوم
ایمیل : info@mehravarannurs.com

نقشه

© بهمن 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مهرآوران نوین محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط : OFOGHIT