۰۹۱۲2790399  

   info@mehravarannurs.com   

اخبار و مقالات

سرم تراپی در منزل


سرم تراپی در منزل معمولا برای بیمارانی انجام می شود که دچار افت فشار خون و یا افت قند خون شده و به سرم تراپی نیاز پیدا می کنند، پس سرم تراپی یکی از خدماتی است که پرستار برای بیمار انجام می دهد. سرم تراپی در منزل باید توسط کارشناس مجرب و با تجربه انجام پذیرد. اگر این کار توسط اشخاص غیر متخصص انجام شود ممکن است مشکلاتی نظیر کبود شدگی پوست و اسیب به دیواره رگ ها ایجاد شود که این مشکلات علاوه بر این که روند بهبود را به تاخیر می اندازد بلکه می تواند جان بیمار را هم تهدید کند. کارشناس پرستاری جهت انجام سرم تراپی در منزل سن بیمار را در نظر میگیرد و متناسب با آن آنژوکت های مربوطه را استفاده می کند تا درد کمتری به بیمار هنگام سرم تراپی وارد شود.
موسسه پرستاری مهرآوران نوین این امکان را به بیماران عزیز می دهد تا سرم تراپی را در منزل و در زمان مورد نظر خود انجام دهند.
سرم تراپی در منزل

مراحل انجام خدمات پزشکی

مراحل انجام خدمات پزشکی و سرم تراپی بیمار در منزل شامل پذیرش و ویزیت می باشد.

پذیرش بیمار می تواند به روش های متفاوتی صورت پذیرد که تا حد امکان به این موضوع می پردازیم. در روش تماس تلفنی لازم است اطلاعاتی در خصوص بیمار به بخش پذیرش داده شود تا پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با نوع سرم درخواستی و شرایط بیمار داده شود. پس از آن آدرس بیمار ثبت می شود و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده از سوی بیمار تماس گرفته شده  و شرایط سرم تراپی کاملا توضیح داده خواهد شد همچنین ساعت حضور پرستار در منزل هماهنگ شده و در آخر نیز هزینه سرم تراپی در منزل و خدمات تزریق در منزل توسط پرستار اخذ می گردد.

روش دیگری که برای پذیرش بیمار وجود دارد مراجعه حضوری همراه بیمار است. همراه بیمار باید اطلاعات کاملی در خصوص بیمار و نسخه پزشک آن داشته باشد سپس به مرکز خدمات پرستاری مراجعه کرده و پرسنل پذیرش طبق درخواست وی، پذیرش را انجام دهند و همچنین توضیحات لازم در ارتباط با شرایط سرم تراپی به همراه بیمار داده می شود، در نهایت تلفن و آدرس بیمار ثبت گردیده، هزینه سرم تراپی دریافت می گردد و زمان حضور پرستار در منزل نیز مشخص می گردد.

یکی دیگر از روش های پذیرش بیمار از طریق سایت موسسه می باشد. در واقع مسئول سایت پس از مشاهده درخواست بیمار موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار یا همراه بیمار مطابق پذیرش را انجام خواهند داد.

همچنین پذیرش بیمار از طریق پیامک نیز می تواند انجام شود. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار، موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش نیز طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار را انجام خواهد داد.

بعد از مرحله پذیرش طبق زمان هماهنگ شده برای سرم تراپی، پرستار می بایست وسایل مورد نیاز خود را آماده کرده و در محل درخواست شده توسط بیمار حاضر شود. پرستار در هنگام رسیدن به منزل بیمار باید خود را معرفی کند و مطابق شرایط استاندارد سرم تراپی را انجام دهد و هزینه سرم تراپی در منزل را نیز دریافت کند.

موسسه پرستاری مهراوران نوین ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل آماده خدمت به بیماران عزیز در زمینه پرستاری اعم از سرم تراپی در منزل و ... می باشد.


درباره ما

موسسه پرستاری مهرآوران نوین با 15 سال سابقه درخشان و با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان با چشم‌انداز جذب رضایت حداکثری ( کیفیت بالا و هزینه ) و با هدف ارائه خدمات پزشکی و بالینی مورد نیاز بیمار در منزل به کمک زبده ترین پرستاران و پزشکان متخصص و متعهد در تهران افتخار خدمت رسانی دارد.
امیدواریم همکاری و خدمات ما بیشتر و بیشتر مربوط به آموزش و ارائه خدمات پیشگیرانه باشد.

آخرین مقالات

تماس با ما

مدیریت و هماهنگی بیماران (خانم فرهادیان ) : ۰۹۱۲۲۷۹۰۳۹۹
ویزیت پزشک در منزل و گواهی فوت و اعزام آمبولانس
سرم تراپی و تزریقات و سوند و پانسمان :  ۰۲۱۸۸۳۶۶۵۲۵
دفتر مرکزی : ۰۲۱۸۸۳۶۶۵۲۵ (پاسخگویی ۲۴ ساعته )
آدرس: سعادت آباد ، علامه جنوبی ، بین خیابان 30 و 32 ، پلاک 70 ، زنگ دوم
ایمیل : info@mehravarannurs.com

نقشه

© بهمن 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مهرآوران نوین محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط : OFOGHIT